Get Adobe Flash player

Ogłoszenia

XVII Niedziela Zwykła, 27 lipca 2014.

Dzisiaj – XVII Niedziela Zwykła

W tygodniu:
We wtorek – wspomnienie św. Marty
W czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli i Czwartek przed I Piątkiem Miesiąca. Nabożeństwo o powołania – po Mszy św.
W piątek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego i I Piątek Miesiąca.
Od 9.00 odwiedziny chorych i niepełnosprawnych, okazja do spowiedzi św. od 17.00, nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa i Koronka – po Mszy św.
W sobotę – I Sobota Miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o 9.00 i Adoracja
W niedzielę – XVIII Niedziela Zwykła

Wychodząc przy drzwiach kaplicy możemy kupić „Przewodnik Katolicki” i „L’Osservatore Romano” w zakrystii można odbierać „Różaniec” i „Rodzinę Szkaplerzną” a w kancelarii możemy zamówić intencje mszalne.

Bóg zapłać za udział przed tygodniem w akcji „św. Krzysztof 1 grosz na kilometr”. Do skarbon na środki transportu dla misjonarzy zebraliśmy i już przekazaliśmy 865,-
Bóg zapłać też za przygotowanie i wystrój kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiary złożone na rzecz parafii, przed tygodniem zebraliśmy na tacę 1730.-

Przy budowie naszego kościoła w minionym tygodniu uzbroiliśmy i przygotowaliśmy do zalania chór muzyczny i zachodnie schody tam prowadzące.

W salce parafialnej przygotowaliśmy dalszy ciąg półek dla potrzeb naszej biblioteki. Zapraszamy do wypożyczania i czytania oraz prosimy o przekazywanie wartościowych pozycji.

Zapowiedzi przedślubne:
Bartłomiej Pędziński z Włocławka i Marta Roczyńska z Murowańca, zapowiedź 3.
Krzysztof Sobczak z Białych Błot i Monika Sobkowska z Bydgoszczy, zapowiedź 3.

W minionym tygodniu do Domu Ojca odszedł z naszej wspólnoty śp. Tadeusz Biesiada z Kruszyna Krajeńskiego, miał 74 lata. Wieczny odpoczynek…

Życzę wszystkim dobrego wypoczynku!