PLAN KOLĘDY (2020/2021)                                            

W tym roku na Kolędę zapraszam Was Kochani Parafianie do kaplicy, na Mszę św. w Waszej intencji, Nabożeństwo Kolędowe i chwilę rozmowy. 

(Można zabrać ze sobą wodę, którą pobłogosławię i którą będzie można pokropić swój dom)

Spotykać się będziemy o godz. 18.00 (17.30 – Różaniec), według poniższego planu.

Jest także możliwość tradycyjnych odwiedzin po zgłoszeniu się w kancelarii lub telefonicznie.

Data

Miejscowość

Mieszkańcy Ulic:

18. 01. 21.

Poniedz.

Drzewce

Leśna Polana, Echo Leśne, Altanowa, Ogrodowa, Działki, Drzewiecka, Puszczyka, Długa, Wąska, Urocza, Rowiec

20. 01. 21.

Środa

Murowaniec

Albatrosa, Nurzyka, Łabędzia, Pelikana, Kresowa, Bażancia, Szkolna, Puchacza, Dropa, Kosa, Daleka, Przesmyk, Krucza, Strusia

22. 01. 21.

Piątek

Murowaniec

Patrolowa, Orla, Czysta, Wjazdowa, Bobrowa, Wyjazdowa, Sójcza, Słowicza, Zięby, Cyranki, Cietrzewia, Żurawia, Kormorana

24. 01. 21.

Niedziela

Murowaniec

Kolibra, Stepowa, Drozda, Kawki, Granitowa, Ptasia, Gawronia, Pawia, Bielika, Dzięcioła, Sowia, Jastrzębia, Skowronka, Nad Potokiem

25. 01. 21.

Poniedz.

Murowaniec

Sokola, Gila, Jaskółcza, Wjazdowa, Czajcza, Kanarkowa, Gołębia, Papuzia, Szmaragdowa, Spacerowa, Kukułcza, Bociania

27. 01. 21.

Środa

Murowaniec

Bazaltowa, Diamentowa, Kamienna, Rajska, Grysowa, Marmurowa, Perłowa, Koralowa, Skalna, Kredowa, Krzemowa, Rubinowa, Bursztynowa, Opalowa

29. 01. 21.

Piątek

Murowaniec

Osiedle 4 Pory Roku, Wierzbowa, Działki (Murowaniec), Stokrotki, Staroszkolna, Piaskowa, Łochowska, Agatowa, Topazowa, Turkusowa

31. 01. 21.

Niedziela

Kruszyn 

Krajeński

Białobłocka, Fiołkowa, Leśna, Gerberowa, Osikowa, Słoneczna, Osiedlowa, Grabowa, Jasieniecka,Bukowa, Jesionowa, Porzeczkowa, Ceramiczna, Chlebowa

01. 02. 21.

Poniedz.

Kruszyn 

Krajeński

Łąkowa, Stepowa, Słomkowa, Promykowa, Jasna, Zacisze, Irgowa, Hortensji, Storczykowa, Mokra, Szosa Szubińska, Kolejowa, Usługowa, Przemysłowa

03. 02. 21.

Środa

Kruszyn Kraj. Lipniki

Ogrodowa, Świerkowa, Brzozowa, Wierzbowa, Klonowa, Sosnowa, Kwiatowa, Liliowa, Kalinowa, Leśna, Tatarakowa, Łochowska

05. 02. 21.

Piątek

Lipniki 

Białe Błota

Wierzbowa, Narcyzowa, Bratkowa, Żonkilowa, Gajowa, Akacjowa, Kolejowa, Ogrodowa, Spokojna, Sosnowa

07. 02. 21. 

Niedziela

Lipniki

Słonecznikowa, Łubinowa, Malinowa, Truskawkowa, Trzcinowa, Stawowa, Liliowa, Jaśminowa, Owocowa

Zapraszam: Wasz Proboszcz