PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH (2019/2020)

Kolędę rozpoczynamy:
w dni powszednie od godz. 16.00
w soboty, niedziele i święta od godz. 14.00                                                                           

 

Data

 

Miejscowość

 

Ulice

27. 12. 19.

Piątek

Lipniki

Owocowa (od końca), Jaśminowa, Liliowa, Stawowa, Trzcinowa 

28. 12. 19.

Sobota

Lipniki

Wierzbowa (od końca)

29. 12. 19.

Niedziela

Lipniki

Truskawkowa, Łubinowa, Malinowa, Słonecznikowa 

30. 12. 19.

Poniedz.

Lipniki

Akacjowa, Gajowa, Żonkilowa, Bratkowa, Narcyzowa 

31. 12. 19. Wtorek

Sylwester

O 18.00 Msza św. na zakończenie 2019 roku.

01. 01. 20.

Środa

Nowy Rok 

Msze św. o 11.00; 13.00; 18.00

02. 01. 20.

Czwartek

Drzewce

Drzewiecka, Puszczyka

03. 01. 19.

Piątek

Drzewce

Rowiec, Długa, Urocza, Wąska 

04. 01. 20.

Sobota

Drzewce

Ogrodowa (od końca), Działki, Altanowa, Echo Leśne, Leśna Polana 

05. 01. 20.

Niedziela

Msze św. o 9.00; 11.00; 13.00; 18.00

06. 01. 20.

Poniedz.

III Króli Murowaniec

Działki (Wierzbowa)

07. 01. 20.

Wtorek

Murowaniec

Diamentowa (od końca), Rajska, Kamienna, Marmurowa, Bazaltowa 

08. 01. 20.

Środa

Murowaniec

Skalna, Koralowa, Perłowa, Opalowa, Bursztynowa, Kredowa, Krzemowa, Rubinowa 

09. 01. 20.

Czwartek

Murowaniec

Staroszkolna, Piaskowa, Wierzbowa, Stokrotki, Osiedle 4 Pory Roku 

10. 01. 20.

Piątek

Murowaniec

Spacerowa, Kukułcza, Sokola (od końca do Papuziej) 

11. 01. 20.

Sobota

Murowaniec

Szmaragdowa, Papuzia, Gołębia, Sokola (od Papuziej) 

12. 01. 20.

Niedziela

Msze św. o 9.00; 11.00; 13.00; 18.00

13. 01. 20.

Poniedz.

Murowaniec

Czajcza, Bociania, Jastrzębia (do ul. Nad Potokiem), Jaskółcza, Wjazdowa, Gila

14. 01. 20.

Wtorek

Murowaniec

Nad Potokiem, Jastrzębia (od Nad Potokiem), Dzięcioła (od Jastrzębiej do lasu), Skowronka 

15. 01. 20.

Środa

Murowaniec

Sowia, Dzięcioła (do Jastrzębiej), Bielika, Pawia 

16. 01. 20.

Czwartek

Murowaniec

Ptasia (od końca), Gawronia, Kanarkowa

17. 01. 20. 

Piątek

Murowaniec

Drozda, Kawki, Stepowa, Kolibra (od końca), 

18. 01. 20.

Sobota

Murowaniec

Strusia (od końca), Przesmyk, Krucza, Zięby, Cyranki, Słowicza, Granitowa, Grysowa

19. 01. 20.

Niedziela

Msze św. o 9.00; 11.00; 13.00; 18.00

20. 01. 20.

Poniedz.

Murowaniec

Daleka, Kosa, Dropa, Puchacza 

21. 01. 20.

Wtorek

Murowaniec

Kormorana, Szkolna (od końca), Bażancia (od końca)

22. 01. 20.

Środa

Murowaniec

Żurawia (od końca), Cietrzewia

23. 01. 20.

Czwartek

Murowaniec

Albatrosa (od końca), Kresowa, Łabędzia, Nurzyka, Pelikana 

24. 01. 20.

Piątek

Murowaniec

Patrolowa (od końca), Orla, Czysta, Wjazdowa, Bobrowa, Wyjazdowa, Sójcza

25. 01. 20.

Sobota

Murowaniec

Turkusowa, Topazowa, Agatowa, Łochowska (od końca) 

26. 01. 20.

Niedziela

Msze św. o 9.00; 11.00; 13.00; 18.00

27. 01. 20.

Poniedz.

Kruszyn 

Krajeński

Łochowska (od końca)

28. 01. 20.

Wtorek

Lipniki Kruszyn Kraj. 

Kalinowa, Leśna, Tatarakowa, Usługowa, Przemysłowa, Kolejowa, Szosa Szubińska

29. 01. 20.

Środa

Kruszyn 

Krajeński

Sosnowa 1, Brzozowa, Wierzbowa, Klonowa, Świerkowa, Ogrodowa 

30. 01. 20.

Czwartek

Kruszyn 

Krajeński

Kwiatowa (od końca), Liliowa

31. 01. 20.

Piątek

Kruszyn 

Krajeński

Chlebowa, Ceramiczna, Mokra, Storczykowa 

01. 02. 20. Sobota

Kruszyn 

Krajeński

Łąkowa (od końca), Hortensji, Promykowa, Jasna, Irgowa, Zacisze, Słomkowa, Stepowa 

02. 02. 20.

Niedziela

Msze św. o 9.00; 11.00; 13.00; 18.00

03. 02. 20.

Poniedz.

Kruszyn 

Krajeński

Słoneczna (od końca)

04. 02. 20.

Wtorek

Kruszyn 

Krajeński

Białobłocka, Gerberowa, Osikowa, Leśna, Fiołkowa, Sosnowa 2 

05. 02. 20.

Środa

Kruszyn 

Krajeński

Osiedlowa (od końca), Grabowa, Jasieniecka, Bukowa, Jesionowa, Porzeczkowa 

06. 02. 20.

Czwartek

Lipniki i 

Białe Błota 

Spokojna, Ogrodowa, Kolejowa, 

Sosnowa – nieparzyste (od końca) 

07. 02. 20.

Piątek

Białe Błota

Sosnowa – parzyste (od końca)

08. 02. 20.

Sobota

Kolęda na zaproszenie