Stowarzyszenie Kalinówka zaprasza na VII już Bal Charytatywny ze zbiórką na budowę Kościoła! To będzie kolejny niezapomniany wieczór!

3 lutego 2018r. o godz. 20:00 gościć będziemy w magicznym miejscu: Dworku Biesiadnym Milusin w Zielonce.
Ilość miejsc jest ograniczona: 100 osób.
Muzyka: na żywo zespół Konkret Band z Bydgoszczy.
Menu: o nasze podniebienia zadba Milusin.

Tradycyjnie na Balu odbędzie się licytacja:
 Wino z Kany Galilejskiej z Krzyżem Jerozolimskim przywiezionych z pielgrzymki do Ziemi Świętej 2017r.
 Wyjątkowy wieczór z Proboszczem: kolacja w restauracji
 Specjalna Cegła do Ściany Fundatorów nowego kościoła z limitowanej serii
 Model samolotu myśliwskiego Harrier – Prezent od wiceministra obrony narodowej Bartosza Kownackiego
Będzie można również zdobyć atrakcyjne nagrody w losowaniu, a każdy los wygrywa.
W czasie Balu tradycyjnie odbędzie się GALA AKADEMII KALINÓWKI, wręczone zostaną statuetki za szczególny wkład w budowę Kościoła: „Rafały 2017”, a także po raz drugi nagrody Anioły Dobroci, dostępny będzie Drink Bar, a o północy zapraszamy na pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy do współpracy firmy, osoby indywidualne, każdego kto chciałby włączyć się w organizację balu prosimy o kontakt mailowy.

Koszt balu: 200 zł od osoby
Bilety będą do odebrania tydzień przed balem: 27 i 28 stycznia po każdej Mszy św. w salce.
WPŁATY:
Nr konta Stowarzyszenia Kalinówka: Bank BGŻ S.A I Oddział w Bydgoszczy, NRB: 66203000451110000003268690 w tytule proszę wpisać nazwiska osób/uczestników balu.

ZAPISY I PYTANIA:
kalinowka@parafia-murowaniec.pl

Organizatorzy: Stowarzyszenie Na Rzecz Budowy Kościoła w Murowańcu KALINÓWKA.
Sponsorami naszej imprezy są:

Firma Hinz ze Żnina, firma RTV AGD Inga z Białych Błot, BioMarket Online – bioekowy.pl z Murowańca, firma „STOLMAR” Spółka z o.o. z Kruszyna Krajeńskiego, firma Gzella, firma Edukorona z Drzewiec, Atelier Urody Katarzyna Kalinowska z Murowańca, Restauracja Bazylia z Murowańca, Gusto Bistro z Bydgoszczy, Stara Mydlarnia z Białych Błot, firma PPH Gemini Karina i Jacek Urbańscy z Bydgoszczy, firma Hanev z Witoldowa, firma IziKids z Bydgoszczy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!