Kochani Parafianie i Sympatycy naszej Parafii!

Z powodu rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa od 17 października zgromadzenia religijne w czerwonej strefie zostały ograniczone do 1 osoby na 7 m2. Stąd w naszej kaplicy jednorazowo mogą przebywać 42 osoby. Dyspensa biskupa Jana Tyrawy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. na czas pandemii wciąż obowiązuje. Wszystkie Msze św. w niedzielę z naszej kaplicy – transmitowane na żywo na youtube.

Jednocześnie informuję, że: W niedzielę – Komunia św. dla uczestników Mszy św. transmitowanych o 15.00, 16.00 i 17.00. – po Mszy św. o 13.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do 18.00. – o 15.00 podczas Adoracji – Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W dni powszednie – Msze św. według stałego porządku. – codziennie od 9.00 do 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji. – o 12.00 – Anioł Pański, Litania Loretańska, Salve Regina i okazja do spowiedzi i Komunii św. – o 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi i Komunii. Osoby, które chciałyby przyjąć Komunię św. w domu mogą zgłaszać taką potrzebę telefonicznie.

Aby chronić zdrowie i życie innych zachowujmy zasady higieny, zasłaniajmy usta i nos, dezynfekujmy ręce. Niech towarzyszy nam spokój wynikający z naszej wiary w Bożą Opatrzność i opiekę Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała. Bądźmy wrażliwi na potrzeby innych. Trwajmy na modlitwie i w nadziei – Wasz Proboszcz