Drodzy Parafianie, mili Goście i Sympatycy naszej parafii! 

Łamiąc się z Wami opłatkiem życzę pełnych pokoju i radości świąt Narodzenia Pańskiego. Bóg w Dziecku narodzonym w Betlejem, zbliżył się do każdego z nas, a Jego obecność wniosła światło we wszelkie ciemności naszego życia. 

Niech te Święta pozwolą nam doświadczać miłości Boga, który pochyla się nad każdym człowiekiem, pociesza tych, którzy mają się źle i szuka zagubionych. 

Niech światło promieniujące z Betlejem uchroni nas od pokusy zniechęcenia i zwątpienia w obliczu trudnych i przepełnionych niepokojem doświadczeń, doda otuchy i nadziei, umocni zaufanie Jezusowi, który mówi: 

”Odwagi, Ja jestem. Nie bójcie się!” (Mt 14,27) 

Niech Boże błogosławieństwo stale towarzyszy Wam, Waszym Rodzinom i Waszym Bliskim.

Wasz Proboszcz, Ireneusz