Drodzy Parafianie! Odpowiadając na Apel Papieża Franciszka, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Abpa Stanisława Gądeckiego oraz naszego Ordynariusza Ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka zapraszam Was Drodzy Parafianie do wspólnej modlitwy w intencji pokoju na Ukrainie i nawrócenia Rosji oraz na „Adorację bez Granic” w tych intencjach. Rozpoczniemy w piątek 25 marca Mszą św. o 9.00. Po niej w łączności z papieżem Franciszkiem i biskupami na całym świecie dokonamy aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, który ponowimy po Mszy św. i Drodze Krzyżowej ok. 19.30. O 9.00 rozpocznie się także „Adoracja bez Granic”, czyli nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu i całodobowa modlitwa o pokój, która potrwa całą noc do Mszy św. o 9.00 następnego dnia. Zależy Ci na pokoju? Przyjdź! Zapraszam, Wasz Proboszcz.