Przypadająca 24 kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego to święto patronalne Caritas. W tym roku będzie obchodzona jako „Dzień Dobra”. Wszystkie środki pozyskane do oznakowanych puszek czy też terminalem płatniczym, zostaną przeznaczone dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Nasz Parafialny Zespół Caritas wraz z Gminnym Centrum Kultury Białe Błota zapraszają na wyjątkowy festyn, który odbędzie się w tym dniu na boisku szkolnym w Murowańcu w godz. 14-20. Zapewniamy moc atrakcji dla naszych ukraińskich gości i mieszkańców gminy. Zakończenie świętowania Niedzieli Miłosierdzia biesiadą przy ognisku. Każdy może zostać wolontariuszem pierwszego w historii Dnia Dobra. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 10-go kwietnia na godz. 20-stą do salki katechetycznej. Prosimy też o deklaracje wypieku ciast, ufundowania kiełbasek czy napojów. Zjednoczmy się tworzeniem DOBRA ! Parafialny Zespół Caritas w Murowańcu.