Niedawno gościliśmy w naszej Parafii przedstawicieli Fundacji Aniołów Miłosierdzia, którzy przynieśli ze sobą niezwykłą Monstrancję. Zobaczcie co piszą o tej wizycie na swojej stronie.

Ależ przyjęcie nam zgotowali! Kto? Przyjaciele z Murowańca pod Bydgoszczą. 🤗 24 godziny czuwania z Niewiastą Eucharystii, godziny wzruszeń, poruszających wyznań i zawierzeń.

👉Parafia Św. Rafała Kalinowskiego w Murowańcu – Kolejne cudowne miejsce na mapie, gdzie Duch św. ukazuje jak Bóg jest hojny i dobry i jak jest blisko. Wielkie dzięki dla wszystkich składamy na ręce Ks. Proboszcza Ireneusza Kalaczyńskiego ❤️ Św. Rafał urodził się w Wilnie, więc śmiało możemy rzec, że czuliśmy się u Was jak w domu 🤭😘

👉 A teraz hit: 6021,5 zł zebrane przez parafian dla hospicjum w Wilnie! 💪 Niesamowite to wszystko. Po prostu. Dziękujemy 🫶

🙏 Pomódl się z nami jeszcze raz, jak modliliśmy się w Murowańcu: Jezu wspomnij na wszystkie nasze cierpienia i krzyże, na nasze bezsilności, na to czego inni nie widzą a i ja nie za bardzo mam siłę patrzeć, bo mnie to po prostu boli i przerasta. Wspomnij na mnie, wspomnij na nas – gdy wejdziesz to Swojego królestwa, tzn. do tego, co we mnie i w nas najsłabsze. Amen

👉 Więcej dobra na www.mostdonieba.pl

Zobacz oryginalny post