Kochani, dziś w naszej parafii od 15.00 rozpoczynamy Koronką do 21.00,konczymy Apelem Jasnogorskim.🔥 Szturm modlitewny przez wstawiennictwo MARYI, KRÓLOWEJ KAPŁANÓWKochani jutro w naszej parafii od 15.00 rozpoczynamy Koronką do 21.00,konczymy Apelem Jasnogorskim.🔥 Szturm modlitewny przez wstawiennictwo MARYI, KRÓLOWEJ KAPŁANÓW! – modlimy się za wszystkich kapłanów ,szczególnie za księdza Proboszcza i księży Leonarda i Stanisława. To ogólnopolska modlitwa.

Kapłani potrzebują Twojej modlitwy. 😇🙏 Niech będzie Ona Twoim darem dla Nich. ❤️ za kazda Eucharystie, za każdą spowiedź, za każdy sakrament.

ŚWIAT POTRZEBUJE KAPŁANÓW BO ŚWIAT POTRZEBUJE CHRYSTUSA. Spróbuj znaleźć CZAS! Jeżeli chcesz to na pewno się uda.🙏💪

Więcej informacji znajdziecie na 👇👇 NASZA PARAFIA JEST ZGLOSZONA DO TEJ KODLITWY.

https://modlitwazakaplana.pl/11-kwietnia-dzien-modlitwy-za-kaplanow-przez-wstawiennictwo-maryi-krolowej-kaplanow#diecezje