14 lutego 2015 odbył się IV Bal Charytatywny ze zbiórką na budowę naszego kościoła, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kalinówka. Oprócz wspaniałej zabawy w dobrym towarzystwie, z wyśmienitym jedzeniem i przy profesjonalnej oprawie muzycznej, goście mieli okazję uczestniczyć w wielu przygotowanych atrakcjach; loteria fantowa, aukcja, występy muzyczne, czy rozdanie nagród – Rafałów’2015. Niespodziankę przygotował również sam Ksiądz Proboszcz, który, jako gospodarz Balu, zaśpiewał ułożoną specjalnie dla gości piosenkę!!!
ZYSK z balu (z biletów: 17.500, aukcja: 12.400, fanty: 2.520) po odliczeniu kosztów to ok. 19.200 ( !!!), za które ksiądz Ireneusz serdecznie dziękuje!
Do zobaczenia za rok!

Dziękujemy sponsorom: 1. Restauracji Mniam Mniam z Białych Błot i Magdzie Eidtner, 2. firmie „STOLMAR” Spółka z o.o. z Kruszyna Krajeńskiego i Pani Sylwii Dudczak 3. firmie Garncarstwo i Ceramika jej właścicielowi Panu Piotrowi Brzozowskiemu, 4. firmie RTV AGD Inga z Białych Błot i Państwu Pilarskim 5. firmie Gzella i firmie Ekskluzywne Smaki Oszak, 6. Kasi Kozłowskiej za pyszne torty 7. Przystani Biskupińskiej z Biskupina 8. Krzysztofowi Kozłowskiemu z Białych Błot ( VIPowskie zaproszenie do ZOO w Myślęcinku) 9. Henrykowi Boguszowi i firmie Bohamet 10. Atelier Urody Katarzynie Kalinowskiej z Murowańca, 11. firmie Centrum Zdrowia i Urody Chantelle z Bydgoszczy 12. firmie Hinc za nagrody 13. firmie Starsky Team za piękną oprawę muzyczną 14. firmie Fabric Art i Suchemu za oprawę poligraficzną i podkład do muzycznego show 15. Darkowi Lubiatowskiemu za poprowadzenie aukcji 16. Murowiankom i parafianom za placki, za fanty, wszystkim, którzy włączyli się w organizację, a to blisko 20 osób