W niedzielę, 22 lutego zakończyły się Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które prowadził Ksiądz Radosław Herka, wice sekretarz ds. Misji Poznańskiej Prowincji Pallotynów. „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”, to temat przewodni minionych rekolekcji. Poprzez poruszające nauki, modlitwę i świadectwo wiary ks. Radosław pomógł zrozumieć sens Wielkiego Postu, ale także otworzył oczy na wiele codziennych, przyziemnych spraw podczas spotkań o tematyce „ Błędy we współczesnej edukacji”, „Chrześcijańska Miłość i Przebaczenie”, „Chrześcijańska wolność” oraz „Kościół ma moją i Twoją twarz”.

Z pewnością czas rekolekcji nie był zmarnowanym czasem i wiele wyniósł ten, kto z nich skorzystał, bo, oprócz dobrych ćwiczeń duchowych, poznaliśmy wspaniałego przewodnika duchowego.

Księże Radku – serdeczne Bóg zapłać za podzielenie się swoją wiarą i mądrością oraz za wspólnie spędzony czas z grupami naszej wspólnoty parafialnej. Do zobaczenia za dwa lata!