VI Niedziela Zwykła, 16. 02. 2020.

 

Dzisiaj VI Niedziela Zwykła.

Po wszystkich Mszach św. także zbiórka do puszek na pomoc dla podopiecznych PZC.

– o 11.00poświęcenie gromnic przed I Komunią św

– po Mszy św. o 11.00 katecheza dla dzieci przed I Komunią św. w 2021 r.

Zaplanowane na dzisiejszą niedzielę spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – przeniesione na czwartek 27 II o 18.00 – w ramach rekolekcji parafialnych.

W tygodniu…

W piątek o 19.00 – Koło Biblijne, prowadzone przez o. Macieja Sierzputowskiego CSSp

– o 20.00 – posiedzenia Rady Parafialnej

W sobotę Święto Katedry św. Piotra

W niedzielęVII Niedziela Zwykła i Sprawozdanie duszpastersko-kolędowe za 2019 r.

 

Od środy popielcowej (26 II) tradycyjnie rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Jacek Olczyk SJ. Zaplanujmy sobie czas abyśmy mogli wziąć w nich udział.

 

Wczoraj w Milusinie odbył się – IX Bal Stowarzyszenia na rzecz Budowy Kościoła w Murowańcu Kalinówka. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom, organizatorom, sponsorom, p. Jackowi Staszakowi i gospodarzom Milusina. Nagrodzeni nagrodą „Rafała” zostali: p. Wiesław Chylewski, Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Korona” z Murowańca i Gminny Żłobek „u Misia” w Łochowie.

„Aniołem Dobroci”: Renata i Jacek Lutowscy, Mirosław Piotrowski i Władysława Puppel. Gratuluję! Szczegóły za tydzień.

 

Bóg zapłać za przygotowanie kaplicy na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiary na tacę lub na konto. Przed tygodniem, w niedzielę inwestycyjną zebraliśmy na tacę 3245,- 

Bóg zapłać za tak pięknie zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Murowaniec Razem” oraz Stowarzyszenie „Nasz Murowaniec” – koncert muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Bydgoszczy i Solistów, dedykowany śp. Maćkowi Wydrzyńskiemu i Antkowi Bąk. 

Podczas koncertu została przeprowadzona zbiórka na cegłę, która upamiętni ich na portalu fundatorów kościoła. Zebrano 2981,09- Gratuluję i dziękuję za ten szlachetny gest.

Bóg zapłać za wpłaty na budowę naszego kościoła. W akcję „Cegła” zaangażowanych jest 228 darczyńców, którzy przekazali na ten cel 431 060,-

Bóg zapłać także za Komunie św. przyjmowane w mojej intencji.

 

Przy wyjściu – Prasa Katolicka a także kawa i Kalendarze Parafialne – można je już sobie zabrać. 

W kancelarii – intencje mszalne oraz program i zapisy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej.