XV Niedziela Zwykła, 12. 07. 2020.

 

Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła i Wybory Prezydenckie.

po Mszy św. o 13.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do 18.00. – o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. (odprawiamy ją codziennie)

W tygodniu: 

W poniedziałek – 13 lipca – Nabożeństwo Fatimskie. 

– 17.30 – Różaniec, Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie, z procesją wokół kościoła.

W czwartek wspomnienie N.M.P. z Góry Karmel czyli M.B. Szkaplerznej, współpatronki naszej parafii. Msze św. o 9.00 i 18.00. Po Mszach św. – nałożenie  Szkaplerza wszystkim chętnym i wpisanie ich do księgi Bractwa Szkaplerznego naszej parafii oraz możliwość odnowienia przyjęcia go dla już noszących.

 W niedzielę XVI Niedziela Zwykła i początek XXI Tygodnia św. Krzysztofa i akcji św. Krzysztof – 1 gr za 1km. na środki transportu dla misjonarzy oraz modlitwa poświęcenia pojazdów i błogosławieństwo kierowców.

Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pojazdy dla misjonarzy.

 

Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kaplicy na niedzielę i za ofiary na tacę lub na konto. W minionym tygodniu zebraliśmy na tacę 2880, Bóg zapłać!

 

Bóg zapłać za wpłaty na budowę naszego kościoła. W akcję „Cegła” zaangażowanych jest 232 darczyńców, którzy przekazali na ten cel 458 730,-

 

Na budowie: czekamy na witraże, które zostały już zespolone w pakiet szybowy i przekazane firmie „Stolmar”, która je oprawia i wstawi w otwory okienne oraz na firmę, która dokona w miejsce firmy „Tomdrew” obróbki blacharskiej dachu kościoła.

 

Przy wyjściu – Prasa Katolicka. W kancelarii – intencje mszalne 

 

Zapowiedzi przedślubne:

Wiktor Radkiewicz z Lipnik i Weronika Ostałowska z Otwocka, zapowiedź 3.

Kamil Witkowski ze Ślesina i Paulina Frasz z Murowańca, zapowiedź 1.

Tomasz Kunde z Lipnik i Patrycja Buzała z Białych Błot, zapowiedź 1.

 

Wszystkim życzę udanych wakacji i przypominam, że nie ma wakacji od Pana Boga, tak je planujmy, aby znalazł się dla Niego i czas i miejsce…